Logogram strony

Myśliciel A.Rodin

Rozmiar tekstu

Co tu znajdziesz?

Pod zakładką "Inżynieria Denotacyjna" w menu głównym umieszczam artykuły poświęcone mojej książce "Denotacyjna inżynieria języków programowania". Książka nie jest jeszcze gotowa, i pewnie daleko jej do tego, udostępniam ją jednak w domenie poblicznej, aby zebrać opinie Czytelników. Podobnie postąpiłem w roku 2018 z moją książką Doktryna jakości, dzięki czemu uzyskałem wielkie bogactwo uwag, wskazówek i refleksji, które w poważnym stopniu wzbogaciły i uatrakcyjniły treść "Doktryny". To w dużej mierze dzięki temu wzbogaceniu książka, której pierwsze wydanie ukazało się drukiem w roku 2014, sprzedała się do końca roku 2018 w blisko 9000 egzemplarzy (I i II wydanie).

W artykule Skąd ta książka? staram się wyjaśnić, dlaczego napisałem moją książkę, i co się na nią składa. Na początku tego artykułu znajduje się łącze pozwalające na pobranie książki w aktualnej wersji. Ta wersja z pewnością będzie się zmieniać dzięki uwagom moich Czytelników. O pojawieniu się nowych wersji mogą być Państwo informowani, jeżeli na stronie Zamów biuletyn nowości zaznaczycie pole przy kategorii "Inżynieria denotacyjna".

W artykule Why this book? znajduje się łącze pozwalające pobrać aktualną wersję angielską mojej książki.

Na razie artykułów pod zakładką "Inżynieria denotacyjna" jest niewiele, mam jednak nadzieję, że będzie ich węcej, również dzięki moim Czytelnikom.