Logogram strony

Myśliciel A.Rodin

Narodziny gwiazdy

Rozmiar tekstu

Najbliższe konwersatoria z TQM

Wszystkie konwersatoria odbywają się w goszczącej nas od kwietnia 2017 r.

Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej

ul. Koszykowa 79, róg ul. Krzywickiego

w godzinach od 16:00 do 20:00

Wstęp wolny

 

 

Video ze spotkań przygotowuje społecznie Manufaktura Video, za co wszyscy składamy jej w tym miejscu serdeczne podziękowania. Nagrania można obejrzeć wybierając z bocznego menu właściwe spotkanie.

Osoby, które chciałby otrzymywać zawiadomienia o konwersatoriach do swojej skrzynki mailowej proszone są o napisanie do mnie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Na stronie Zamów biuletyn nowości można też zaprenumerować biuletyn, który będzie obejmował informacje o nowych treściach we wskazanych przez Państwa kategoriach tematycznych.

MOJA KSIĄŻKA

Informuję Państwa, że na stronie Książka znajduje się drugie wydanie mojej książki — teraz pod tytułem "Doktryna jakości. Wydanie II turkusowe. Rzecz o turkusowej samoorganizacji" — a także przewodniki po niej dla czytelników, którzy czy to niekoniecznie chcą zgłębiać pełną jej treść, czy też znają już wydanie pierwsze.

Zapraszam również na stronę Moje wystąpienia otwarte, na której znajdują się informacje o moich ogólnie dostępnych wystąpieniach, a także o konferencjach, które polecam. Wkrótce też zamierzam rozpoczać cykl komercyjnych szkoleń otwartych. Informacje na stronie Turkusowa doktryna jakości - opis kursu.

Od roku 2016 większość wykładów jest rejestrowana na video, a linki do nich znajdują się na końcu stron z relacjami z tych spotkań.

Zapraszam też do obejrzenia moich Wykładów video oraz Wypowiedzi na antenie i w Internecie.

 

NAJBLIŻSZE KONWERSATORIA

Z radością informuję, że uruchamiamy nasze konwersatoria w sieci.

Zapisy na konwersatoria nie są konieczne. Dawniej wystarczyło przyjść, żeby być i pewnie jeszcze do tego wrócimy. Na razie spotykamy się na platformach internetowych, na które wstęp jest również wolny, choć liczba miejsc jest ze względów technologicznych ograniczona do 100 osób. O przyjęciu decyduje kolejność wejść. Kody wejścia i godziny ptwarcia "pokoju" będą podawane na ninjejszej witrynie na około tygdzień przed spotkaniem.

18 czerwca 2020 (czwartek) godz. 16:15 - 20:00

NEUROFITNESS POKONA WIRUSA

Wykład na trudne czasy

Prof. Rafał Ohme, NEUROHM, Stellenbosch University

Świat mówi i myśli tylko o jednym. Temat koronawirusa zdominował nasze życie, jak jeszcze nic nigdy wcześniej. Izolacja, poczucie bezsilności, obawa o zdrowie i pracę to praktycznie jedyne tematy o jakich mówimy od miesiąca. 

Stop. Czas przejąć inicjatywę! Emo Sapiens w sytuacji kryzysu wzmacnia głowę i wypełnia ją dobrymi emocjami. Tym samym uodparnia system immunologiczny i wzmacnia swoje ciało. Dzięki treningowi NEUROFITNESS szybciej dostosujesz się do zmian wywołanych nietypową sytuacją. Wykorzystaj to, że jesteś w domu na rzeczy, na które nigdy nie było czasu.

Przestań gonić newsy, a zacznij gonić wrażenia. Zrób to ćwicząc zmysły węchu, dotyku i smaku. Oczyść swoje mieszkanie z mentalnych drzazg, które czają się w salonie, sypialni, kuchni, a nawet w łazience. Zastąp je talizmanami, które będą pieścić serce ilekroć na nie spojrzysz. Naucz się palić hormon stresu - kortyzol - poprzez krótki i łagodny trening. Sprawi ci więcej przyjemności niż zmęczy, zapewniam. Przyrządź magiczny koktajl słowno-muzyczny, którego łyk pozwoli odzyskać dobry humor i nadzieję. No i wreszcie, wykorzystaj sprawdzone sposoby Emo Sapiens, żeby nie zwariować w zamknięciu i fizycznej izolacji.

Nie daj się wirusowi!