Można inaczej Andrzej Jacek Blikle

                                                                                                                                 

 

 

 

Narodziny gwiazdy

Rozmiar tekstu

Piszcie do mnie

Na razie nie planuję uruchomienia forum na mojej stronie, bo nie wiem jeszcze, jak strona rozwinie się w przyszłości. Zapraszam jednak do nadsyłania studiów przypadków opisujących różnego rodzaju sytuacje zarządcze, czy to ilustrujące wdrożenia (choćby częściowe) idei zarządzania jakością (TQM), czy też opisujące działania sprzeczne z tą ideą. Najciekawsze relacje będę umieszczał pod zakładką Zarządzanie XXI wieku | Studia przypadków.

Prosiłbym, aby nadsyłane artykuły spełniały następujące warunki:

  1. Były napisane w jakimś powszechnie używanym edytorze tekstowym, np. Word, Write, Notes itp. lub były po prostu zawarte w mailu.
  2. Zostały sprawdzone pod względem ortograficznym.
  3. Nie zawierały wypowiedzi agresywnych, obscenicznych lub też naruszających czyjeś dobre imię. Najogólniej rzecz ujmując powinny pod tym względem spełniać warunki stawiane przez Wikipedię. Patrz: WikiEtykieta.
  4. Były podpisane pełnym imieniem i nazwiskiem oraz adresem mailowym autora (inne dane o autorze mile widziane). Wyjątek mogą stanowić podpisane pseudonimem relacje z działań negatywnych. W tedy jednak w tekście nie mogą znaleźć się żadne informacje pozwalające na zidentyfikowanie osób i instytucji, o których będzie mowa.
  5. Była do nich dołączona zgoda autora na opublikowanie tekstu na mojej witrynie.

Zastrzegam sobie prawo obróbki redakcyjnej artykułów w zakresie ortografii, interpunkcji i układu typograficznego (layout), a także dokonywania skrótów. Ewentualne sugestie zmian merytorycznych będę zawsze konsultował z autorem. Jeżeli autor nie godzi się na publikację swojej wypowiedzi ze skrótami, powinien o tym do mnie wyraźnie napisać przesyłając swój tekst.

Bardzo bym się cieszył, gdyby moja witryna stała się wymianą idei i dobrych praktyk w zakresie zarządzania kompleksową jakością. Piszcie do mnie na adres

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w pole Temat wpisując "można inaczej". Będę też wdzięczny za wszelkie uwagi dotyczące mojej witryny.

Statystyka strony

System operacyjny:
Linux v
PHP:
7.4.33
MySQLi
5.7.42-46
Czas na serwerze:
05:03
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja Gzip:
Wyłączono
Użytkowników:
181
Artykułów:
605
Odsłon artykułów:
15503219