Logogram strony

Myśliciel A.Rodin

Narodziny gwiazdy

Rozmiar tekstu

Najbliższe konwersatoria z TQM

Wszystkie konwersatoria odbywają się w goszczącej nas od kwietnia 2017 r.

Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej

ul. Koszykowa 79, róg ul. Krzywickiego

w godzinach od 16:00 do 20:00

Wstęp wolny

 

 

Video ze spotkań przygotowuje społecznie Manufaktura Video, za co wszyscy składamy jej w tym miejscu serdeczne podziękowania. Nagrania można obejrzeć wybierając z bocznego menu właściwe spotkanie.

Osoby, które chciałby otrzymywać zawiadomienia o konwersatoriach do swojej skrzynki mailowej proszone są o napisanie do mnie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Na stronie Zamów biuletyn nowości można też zaprenumerować biuletyn, który będzie obejmował informacje o nowych treściach we wskazanych przez Państwa kategoriach tematycznych.

MOJA KSIĄŻKA

Informuję Państwa, że na stronie Książka znajduje się drugie wydanie mojej książki — teraz pod tytułem "Doktryna jakości. Wydanie II turkusowe. Rzecz o turkusowej samoorganizacji" — a także przewodniki po niej dla czytelników, którzy czy to niekoniecznie chcą zgłębiać pełną jej treść, czy też znają już wydanie pierwsze.

Zapraszam również na stronę Otwarte spotkania w sieci, na której znajdują się informacje o moich ogólnie dostępnych wystąpieniach, a także o konferencjach, które polecam. Wkrótce też zamierzam rozpoczać cykl komercyjnych szkoleń otwartych. Informacje na stronie Turkusowa doktryna jakości.

Od roku 2016 większość wykładów jest rejestrowana na video, a linki do nich znajdują się na końcu stron z relacjami z tych spotkań.

Zapraszam też do obejrzenia moich Wykładów video oraz Wypowiedzi na antenie i w Internecie, a także na Otwarte spotkania w sieci

 

NAJBLIŻSZE KONWERSATORIA

W czerwcu 2020 zostały uruchomione konwersatoria w trybie on-line.

Zapisy na konwersatoria nie są konieczne. Dawniej wystarczyło przyjść, żeby być i pewnie jeszcze do tego wrócimy. Na razie spotykamy się na platformach internetowych, na które wstęp jest również wolny, choć liczba miejsc jest ze względów technologicznych ograniczona do 100 osób. O przyjęciu decyduje kolejność wejść. Kody wejścia i godziny otwarcia "pokoju" będą podawane na niniejszej witrynie na około tydzień przed spotkaniem.

Obecnie trwa przerwa wakacyjna. Najbliższe konwersatorium odbędzie się zapewne w październiku 2020 r. Aktualnie mamy już wykładowcę na grudzień 2020 r.

3 grudnia 2020 wystąpi prof. Jerzy Hausner, który wygłosi odczyt pod roboczym tytułem "Czego dowiedzieliśmy się o naszym państwie w roku 2020". Będzie to syntetyczne opracowania tzw. Alertów Eksperckich, przygotowanych przez wielobranżony zespól pracujący pod przewodnictwem i z inspiracji Profesora. Miałem przyjemność i zaszczyt brać udział w opracowywaniu alertów dotyczących biznesu.