Można inaczej Andrzej Jacek Blikle

                                                                                                                                 

 

 

 

Narodziny gwiazdy

Rozmiar tekstu

Wesprzyj stowarzyszenie "Integrał"

Drodzy Czytelnicy mojej książki, prezentacji i witryny,

Zwracam się do Was z prośbą o rozważenie możliwości wsparcia dowolną kwotą stowarzyszenia INTEGRAŁ. Każde 10 zł będzie dla nas bezcennym darem serca, a dokonanie wpłaty jest technicznie bardzo proste.

Stowarzyszenia Matematyków i Informatyków z Niepełnosprawnościami i ich Przyjaciół INTEGRAŁ

Jestem członkiem założycielem tego stowarzyszenia, oczywiście w grupie "przyjaciół". Nasi wymagający opieki członkowie to najczęściej osoby samotne, w bardzo złym stanie zdrowia i najczęściej dramatycznych warunkach materialnych. Wielu z nich porusza się na wózku i cały dzień czeka na godzinną wizytę opiekuna socjalnego, który pomoże im w załatwieniu najpotrzebniejszych potrzeb życiowych. Stowarzyszenie utrzymuje się głównie z niewielkich składek i bardzo rzadkich wpłat indywidualnych darczyńców. Co pewien czas robimy "zrzutkę" dla kogoś na buty lub kurtkę. Raz udało się zebrać na wózek.

Każde 10 zł (lub jego wielokrotność) będzie dla Integrała cennym wsparciem, a wesprzeć można nas bardzo łatwo przenosząc się na witrynę stowarzyszenia

PRZENIEŚ SIĘ NA WITRYNĘ INTEGRAŁA

gdzie wpłaty dokonujemy kartą za pośrednictwem bezpiecznego serwisu PayPal. Niestety nie jesteśmy organizacją pożytku publicznego, więc darowizna na naszą rzecz nie może być podstawą do odpisu podatkowego.

Oczywiście przekazanie darowizny nie jest w żadnej mierze warunkiem koniecznym dla pobrania któregokolwiek z moich bezpłatnych materiałów dydaktycznych.

Aby pobrać moją książkę należy klikną w znajdującą się poniżej okładkę.