Autorzy podręcznika Andrzej Jacek Blikle oraz Tomasz Cichocki składają w tym miejscu serdeczne podziękowanie pani Wioletcie Fabryckiej za jej trud włożony w redakcyjną korektę naszego tekstu. Pozwalamy też sobie mieć nadzieję, że Szanowni Czytelnicy zechcą się dzielić z nami swoimi uwagami i oczekiwaniami, czego się od nas na temat Zooma dowiedzieli, lub też czego się nie dowiedzieli. Można do nas pisać na adresy
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Będziemy wdzięczni za wysyłanie listów na oba adresy równocześnie.
Z myślą o czytelniku, który nie lubi czytania z ekranu komputera, przygotowaliśmy też wersję podręcznika w PDF, która po wydrukowaniu może stać się lekturą do poduszki. Tego czytelnika informujemy też, że nasz podręcznik w PDF, tak jak i ten na niniejszej witrynie, będzie okresowo aktualizowany, by lepiej dopasowywać go do bieżących wersji platformy Zoom. Aby pobrać jego najnowszą wersję klikniej w Pobierz.
A teraz ad rem!
Platforma Zoom — podobnie jak inne platformy komunikacyjne, takie jak np. Skype czy Google Meet — służy do odbywania wieloosobowych spotkań on-line w taki sposób, że uczestniczące osoby mogą się widzieć i słyszeć, co najmniej na linii wykładowca ⇒ słuchacz, a czasami też i obustronnie. Każda taka platforma wyróżnia dwa rodzaje użytkowników:
Spotkania na platformie Zoom mogą się odbywać w dwóch trybach:
Wybór rodzaju spotkania zależy jedynie od gospodarza.
Aby wziąć udział w spotkaniu na platformie, dobrze jest się na niej zarejestrować. A o tym, jak to zrobić, można przeczytać na stronie Rejestracja w aplikacji Zoom.
Nazwa firmy: Andrzej Blikle Doradca
Nr telefonu: +48 607 456 918
e-adres: andrzej.blikle@moznainaczej.com.pl
NIP 525 12 84 084