Autorzy podręcznika Andrzej Jacek Blikle oraz Tomasz Cichocki składają w tym miejscu serdeczne podziękowanie pani Wioletcie Fabryckiej za jej trud włożony w redakcyjną korektę naszego tekstu. Pozwalamy też sobie mieć nadzieję, że Szanowni Czytelnicy zechcą się dzielić z nami swoimi uwagami i oczekiwaniami, czego się od nas na temat Zooma dowiedzieli, lub też czego się nie dowiedzieli. Można do nas pisać na adresy
andrzej.blikle@moznainaczej.com.pl
Będziemy wdzięczni za wysyłanie listów na oba adresy równocześnie.
Z myślą o czytelniku, który nie lubi czytania z ekranu komputera, przygotowaliśmy też wersję podręcznika w PDF, która po wydrukowaniu może stać się lekturą do poduszki. Tego czytelnika informujemy też, że nasz podręcznik w PDF, tak jak i ten na niniejszej witrynie, będzie okresowo aktualizowany, by lepiej dopasowywać go do bieżących wersji platformy Zoom. Aby pobrać jego najnowszą wersję klikniej w Pobierz.
A teraz ad rem!
Platforma Zoom — podobnie jak inne platformy komunikacyjne, takie jak np. Skype czy Google Meet — służy do odbywania wieloosobowych spotkań on-line w taki sposób, że uczestniczące osoby mogą się widzieć i słyszeć, co najmniej na linii wykładowca ⇒ słuchacz, a czasami też i obustronnie. Każda taka platforma wyróżnia dwa rodzaje użytkowników:
Spotkania na platformie Zoom mogą się odbywać w dwóch trybach:
Wybór rodzaju spotkania zależy jedynie od gospodarza.
Aby wziąć udział w spotkaniu na platformie, dobrze jest się na niej zarejestrować. A o tym, jak to zrobić, można przeczytać na stronie Rejestracja w aplikacji Zoom.
Nazwa firmy: Andrzej Blikle Doradca
Nr telefonu: +48 607 456 918
e-adres: andrzej.blikle@moznainaczej.com.pl
NIP 525 12 84 084