Można inaczej Andrzej Jacek Blikle

                                                                                                                                 

 

 

 

Narodziny gwiazdy

Rozmiar tekstu

Marek Wzorek, Układ Solarny: turkusowa struktura organizacyjna, idealna dla firm skoncentrowanych na kliencie; 18 lutego 2021

Hasło Turkusowe Organizacje pojawia się w Polsce oraz na świecie coraz częściej. Nie zawsze jednak każda osoba pod tym hasłem rozumie to samo. Jedno jest jednak pewne. Turkusowe Organizacje odchodzą od hierarchicznych struktur organizacyjnych.

Poznaj jedną z najlepiej sprawdzonych niehierarchicznych, turkusowych struktur organizacyjnych: Układ Solarny.

Jeśli chcesz swoją firmę skoncentrować wokół klienta i dzięki temu zapewnić długofalowy sukces sobie oraz całej organizacji, na tej prelekcji poznasz szczegóły Układu Solarnego:

  • Jak stworzyć Układ Solarny i turkusową organizację dla małego startupu, a jak dla międzynarodowej, globalnej, wielotysięcznej organizacji?
  • O co zadbać na samym początku tworzenia turkusowej organizacji?
  • Jakie systemy, platformy warto stosować, żeby zapewnić transparencję celów, decyzji, ról oraz struktury w turkusowej organizacji?
  • Jak budować zaangażowanie, partycypację w zarządzaniu oraz szybko skalować biznes?

Na te wszystkie pytania otrzymasz odpowiedzi i będziesz mógł zadać pytanie praktykowi tworzącemu turkusowe organizacje w Polsce i na świecie.

Marek Wzorek – wieloletni dyrektor zarządzający i prezes zarządu igus Sp. z o.o., rozwijający Układ Solarny w firmie igus na skalę globalną, m.in. w Rosji i w Singapurze. Założyciel i CEO firmy ecoCoach, którą od zera tworzy jako turkusową organizację, będąc partnerem na Polskę turkusowej platformy www.Holaspirit.com oraz pamagając innym liderom oraz zespołom tworzyć turkusowe organizacje. Poznaj jak można #PracowaćInaczej.

Więcej o Marku.

Zobacz video - cz.1 przed przerwą

Zobacz video - cz.2 po przewie

Pobierz prezentację