Można inaczej Andrzej Jacek Blikle

                                                                                                                                 

 

 

 

Narodziny gwiazdy

Rozmiar tekstu

prof. Rafał Ohme, Neurofitnes pokona wirusa; 18 cze 2020

Świat mówi i myśli tylko o jednym. Temat koronawirusa zdominował nasze życie, jak jeszcze nic nigdy wcześniej. Izolacja, poczucie bezsilności, obawa o zdrowie i pracę to praktycznie jedyne tematy o jakich mówimy od miesiąca. 

Stop. Czas przejąć inicjatywę! Emo Sapiens w sytuacji kryzysu wzmacnia głowę i wypełnia ją dobrymi emocjami. Tym samym uodparnia system immunologiczny i wzmacnia swoje ciało. Dzięki treningowi NEUROFITNESS szybciej dostosujesz się do zmian wywołanych nietypową sytuacją. Wykorzystaj to, że jesteś w domu na rzeczy, na które nigdy nie było czasu.

Przestań gonić newsy, a zacznij gonić wrażenia. Zrób to ćwicząc zmysły węchu, dotyku i smaku. Oczyść swoje mieszkanie z mentalnych drzazg, które czają się w salonie, sypialni, kuchni, a nawet w łazience. Zastąp je talizmanami, które będą pieścić serce ilekroć na nie spojrzysz. Naucz się palić hormon stresu - kortyzol - poprzez krótki i łagodny trening. Sprawi ci więcej przyjemności niż zmęczy, zapewniam. Przyrządź magiczny koktajl słowno-muzyczny, którego łyk pozwoli odzyskać dobry humor i nadzieję. No i wreszcie, wykorzystaj sprawdzone sposoby Emo Sapiens, żeby nie zwariować w zamknięciu i fizycznej izolacji.

Nie daj się wirusowi!

Wideorelacja ZOBACZ

Prezentacja POBIERZ